اخبار ارزهای دیجیتال

تمامی اخبار جدید روز ارزهای دیجتال در این وبلاگ ثبت میشود


معدن معدن Canaan Creative Secures صدها میلیون دلار در بودجه

بازار خرس پایدار به سختی کارگران معدنچیان را در معرض خطر قرار داده و رشد باور نکردنی تولیدکنندگان سخت افزاری را که خدمات این صنعت را تجربه می کنند، متوقف کرد. به نظر می رسد سرمایه گذاران هنوز تمایل دارند پول زیادی را به کسب و کار بپردازند، با این حال، با توجه به آخرین برداشت کانن خلاق.

 
کانین خلاق به عنوان دومین تولید کننده مهمترین ابزار تولیدی معدنکاری cryptocurrency شناخته شده در سال 2013 است و تا سال 2018 در پکن و Hangzhou تا سال 2018 کار می کند و عمدتا در موقعیت های تحقیق و توسعه قرار دارد. فراتر از خط فرعی Avalon از معدنچیان، این شرکت به دنبال ایجاد محصولات دیگر مانند لوازم خانگی، از جمله یک تلویزیون که معدنچیان معروف "در حالی که شما خواب" و تراشه های تخصصی برای برنامه های کاربردی هوش مصنوعی (AI).

 

بازار هنگ کنگ اولین مسیری نیست که شرکت برای بررسی سهام خود مورد بررسی قرار داد. در سال 2017، کنعان به دنبال فهرستی از مبادلات صحی ملی سهام و نقل قولها در بازار چین است که در اوایل سال 2018 به نظر می رسد گزینه های آن برای IPO مبتنی بر ایالات متحده مورد بررسی قرار گیرد.

 

ما را در تلگرام دنبال کنید

DIGISIGNALL

برچسب ها: اخبار ارزهای دیجیتال, بیت کوین, اخبار, دلار, کسب بیت کوین رایگان, اخبار بیت کوین, اتریوم, ایران ارز, ارزهای دیجیتال,

پیوندها
  • در این بلوک محتوایی وجود ندارد.
جدیدترین مطالب

پربازدیدترین مطالب